Bullet Brass termosz 500 ml
Kód: AGDFR2TKT0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Bullet Brass termosz 500 ml| Mikrohullámú sütőben melegíthető | Nem |
| Szín | Réz |
| Mosogatógépben mosható | Nem |
| Melegen tartás funkció | Igen |
| Légmentesen záródó | Igen |
| Korlát | Nem |
| Csíkos kabát | Igen |
| Cél | Hideg/meleg italokhoz |
| Túlfolyás elleni védelem | Igen |
| Nyitási típus | Nyitás és zárás gomb |
| Anyag | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| Kapacitás | 0,5 liter |
| Alapanyag | Rozsdamentes acél |
| Zárás típusa | Sapka/gomb |
| Átmérő | 6,5 cm |
| Súly | 290 g |
| Magasság | 290 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| Súly: | 0.287 kg |
| EAN vonalkód: | 5906361450032 |
| Mikrohullámú sütőben melegíthető: | Nem |
| Szín: | Réz |
| Mosogatógépben mosható: | Nem |
| Melegen tartás funkció: | Igen |
| Légmentesen záródó: | Igen |
| Korlát: | Nem |
| Csíkos kabát: | Igen |
| Cél: | Hideg/meleg italokhoz |
| Túlfolyás elleni védelem: | Igen |
| Nyitási típus: | Nyitás és zárás gomb |
| Anyag: | Rozsdamentes acél, Kabát |
| Kapacitás: | 0,5 liter |
| Alapanyag: | Rozsdamentes acél |
| Zárás típusa: | Sapka/gomb |
| Átmérő: | 6,5 cm |
| Súly: | 290 g |
| Magasság: | 290 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

