Bullet Brass termosz 350 ml
Kód: AGDFR2TKT0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Bullet Brass termosz 350 ml| Cél | Hideg/meleg italokhoz |
| Csíkos kabát | Igen |
| Mikrohullámú sütőben melegíthető | Nem |
| Légmentesen záródó | Igen |
| Mosogatógépben mosható | Nem |
| Korlát | Nem |
| Melegen tartás funkció | Igen |
| Szín | Réz |
| Nyitási típus | Nyitás és zárás gomb |
| Alapanyag | Rozsdamentes acél |
| Kapacitás | 0,35 liter |
| Anyag | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| Túlfolyás elleni védelem | Igen |
| Zárás típusa | Sapka/gomb |
| Átmérő | 6,5 cm |
| Magasság | 240 mm |
| Súly | 250 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| Súly: | 0.25 kg |
| EAN vonalkód: | 5906361450025 |
| Cél: | Hideg/meleg italokhoz |
| Csíkos kabát: | Igen |
| Mikrohullámú sütőben melegíthető: | Nem |
| Légmentesen záródó: | Igen |
| Mosogatógépben mosható: | Nem |
| Korlát: | Nem |
| Melegen tartás funkció: | Igen |
| Szín: | Réz |
| Nyitási típus: | Nyitás és zárás gomb |
| Alapanyag: | Rozsdamentes acél |
| Kapacitás: | 0,35 liter |
| Anyag: | Rozsdamentes acél, Kabát |
| Túlfolyás elleni védelem: | Igen |
| Zárás típusa: | Sapka/gomb |
| Átmérő: | 6,5 cm |
| Magasság: | 240 mm |
| Súly: | 250 g |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

