Bialetti MKF02 Automata tejhabosító/melegítő Fehér
Kód: AGDBLTSDM0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Bialetti MKF02 Automata tejhabosító/melegítő Fehér| Szín | Fehér |
| Habkapacitás | 150 ml |
| Modell | Automatikus tejhabosító/melegítő |
| Tejtartály kapacitása | 0,3 liter |
| Kábeltárolás | Igen |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Figyelmeztetés | Ne merítse a készüléket vízbe vagy más folyadékba. Tisztítás előtt győződjön meg róla, hogy a készülék ki van kapcsolva. Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében tartsa gyermekektől elzárva. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Milk frothers |
|---|---|
| Súly: | 1.036 kg |
| EAN vonalkód: | 8006363027250 |
| Szín: | Fehér |
| Habkapacitás: | 150 ml |
| Modell: | Automatikus tejhabosító/melegítő |
| Tejtartály kapacitása: | 0,3 liter |
| Kábeltárolás: | Igen |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Figyelmeztetés: | Ne merítse a készüléket vízbe vagy más folyadékba., Tisztítás előtt győződjön meg róla, hogy a készülék ki van kapcsolva., Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében tartsa gyermekektől elzárva. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

