Bialetti MK01 automata tejhabosító rozsdamentes acélból
Kód: AGDBLTSDM0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Bialetti MK01 automata tejhabosító rozsdamentes acélból| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Energiafogyasztás | 500 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 200-240V |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 185 mm |
| Mélység | 156 mm |
| Tejmelegítő kapacitása | 240 ml |
| LED-jelzők | Teljesítmény |
| Tejtartály kapacitása | 240 ml |
| Funkciók száma | 3 |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Tejszintjelző | Igen |
| Levehető fedél | Igen |
| Habkapacitás | 115 ml |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
| Funkció | Meleg és hideg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Milk frothers |
|---|---|
| Súly: | 1.195 kg |
| EAN vonalkód: | 8006363001007 |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Energiafogyasztás: | 500 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 200-240V |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Szélesség: | 100 mm |
| Magasság: | 185 mm |
| Mélység: | 156 mm |
| Tejmelegítő kapacitása: | 240 ml |
| LED-jelzők: | Teljesítmény |
| Tejtartály kapacitása: | 240 ml |
| Funkciók száma: | 3 |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Szín: | Rozsdamentes acél |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Tejszintjelző: | Igen |
| Levehető fedél: | Igen |
| Habkapacitás: | 115 ml |
| Tartály anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Funkció: | Meleg és hideg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

