Zsírmentes forrólevegős fritőz BLOW 2500W 8L
Kód: AGDBLOFRY0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zsírmentes forrólevegős fritőz BLOW 2500W 8L| Személyek száma | 8 fő/fő |
| Előre beállított programok | Igen |
| Programok száma | 8 |
| Kapacitás | 8 liter |
| Állítható termosztát | Igen |
| Fritőz kapacitása | 1,7 kg |
| Hőmérséklet (maximum) | 200°C |
| Sütési funkció | Igen |
| Hőmérséklet (min.) | 80°C |
| Sütőfunkció | Igen |
| Grillezés | Igen |
| Terméktípus | Forró levegős fritőz |
| Digitális időzítő | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csatlakozó típusa | C típus |
| Fogantyúk | Igen |
| Anyag | Kabát |
| Eszköz helye | Függetlenül |
| Üvegablak | Igen |
| Kivehető tál | Nem |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Vezérlés típusa | Érintés |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók | Igen |
| Szín | Rozsdamentes acél, fekete |
| Tapadásmentes felület | Igen |
| Vezérlőpult színe | Fekete |
| Szélesség | 355 mm |
| Mélység | 376 mm |
| Súly | 6,3 kg |
| Magasság | 402 mm |
| Beépített kijelző | Igen |
| Hátralévő idő kijelzése | Igen |
| Kijelző típusa | LCD |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fryers |
|---|---|
| Súly: | 6.3 kg |
| EAN vonalkód: | 5900804150534 |
| Személyek száma: | 8 fő/fő |
| Előre beállított programok: | Igen |
| Programok száma: | 8 |
| Kapacitás: | 8 liter |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Fritőz kapacitása: | 1,7 kg |
| Hőmérséklet (maximum): | 200°C |
| Sütési funkció: | Igen |
| Hőmérséklet (min.): | 80°C |
| Sütőfunkció: | Igen |
| Grillezés: | Igen |
| Terméktípus: | Forró levegős fritőz |
| Digitális időzítő: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Csatlakozó típusa: | C típus |
| Fogantyúk: | Igen |
| Anyag: | Kabát |
| Eszköz helye: | Függetlenül |
| Üvegablak: | Igen |
| Kivehető tál: | Nem |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Szín: | Rozsdamentes acél, Fekete |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Vezérlőpult színe: | Fekete |
| Szélesség: | 355 mm |
| Mélység: | 376 mm |
| Súly: | 6,3 kg |
| Magasság: | 402 mm |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Hátralévő idő kijelzése: | Igen |
| Kijelző típusa: | LCD |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

