Žehlička BRAUN FreeStyle 3 FI3194BK
Kód: AGDBRAZEL0047
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Žehlička BRAUN FreeStyle 3 FI3194BK| Samočisticí | Ano |
| Model | Suché i parní žehlení |
| Špička pro přesné žehlení | Ano |
| Objem zásobníku vody | 0,27 l |
| Nepřetržitá pára | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Stálý výstup páry | 45 g/min |
| Systém zamezující odkapávání | Ano |
| Délka šňůry | 2 m |
| Materiál žehlicí plochy | SuperCeramic |
| Barva | Modrá, Černá |
| Parní ráz | 200 g/min |
| Příkon | 2400 W |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Irons and steam generators |
|---|---|
| Súly: | 1.55 kg |
| EAN vonalkód: | 8021098001948 |
| Öntisztító: | Igen |
| Modell: | Száraz és gőzölős vasalás |
| Precíziós vasalási tipp: | Igen |
| Víztartály térfogata: | 0,27 liter |
| Folyamatos gőz: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Állandó gőzkibocsátás: | 45 g/perc |
| Cseppmentesítő rendszer: | Igen |
| Kábelhossz: | 2 méter |
| Vasalódeszka anyaga: | |
| Szín: | Kék, Fekete |
| Gőzsokk: | 200 g/perc |
| Energiafogyasztás: | 2400 W |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

