Makita UR3000 bozótvágó / szegélynyíró 30 cm kék AC 450 W
Kód: NELMAKPKA0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Makita UR3000 bozótvágó / szegélynyíró 30 cm kék AC 450 W| Forgási sebesség | 9000 fordulat/perc |
| Maximális vágási átmérő | 30 cm |
| Szín | Kék |
| Termékleírás | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Energiafogyasztás | 450 W |
| Súly | 2,6 kg |
| Figyelmeztetés | Használat közben a gyermekeket távol kell tartani a készüléktől., Ne használja gyúlékony anyagok közelében., A sérülésveszély elkerülése érdekében a gyártó utasításainak megfelelően használja. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Scythes and Trimmers |
|---|---|
| Súly: | 3.4 kg |
| EAN vonalkód: | 088381616348 |
| Forgási sebesség: | 9000 fordulat/perc |
| Maximális vágási átmérő: | 30 cm |
| Szín: | Kék |
| Termékleírás: | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Energiafogyasztás: | 450 W |
| Súly: | 2,6 kg |
| Figyelmeztetés: | Használat közben a gyermekeket távol kell tartani a készüléktől., Ne használja gyúlékony anyagok közelében., A sérülésveszély elkerülése érdekében a gyártó utasításainak megfelelően használja. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

