Philips 5000 series Hairclipper series 5000 HC5632/15 Mosható hajvágó
Kód: AGDPHISTR0156
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 5000 series Hairclipper series 5000 HC5632/15 Mosható hajvágó| Működési idő | 90 perc |
| Újratölthető | Igen |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion), Beépített akkumulátor |
| Különböző hosszúságbeállítások | 0,5 mm |
| Karbantartásmentes működés – nincs szükség kenésre | Igen |
| Karbantartásmentes működés | Nem |
| Fogméret | 1 mm |
| Maximális hajhossz | 2,8 cm |
| Penge anyaga | Rozsdamentes acél |
| Minimális hajhossz | 0,5 mm |
| Hosszlépések száma | 28 |
| Vágási szélesség | 4,1 cm |
| Szín | Fekete |
| Önélező penge | Igen |
| Akkumulátor | Igen |
| Borotvakészlet | Igen |
| Fésű tartozékok | Szakáll |
| Gerinc | Igen |
| Utazótok | Igen |
| Tisztítókefe | Igen |
| Ergonomikus markolat | Igen |
| Vízálló | Igen |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Figyelmeztetés | A használati utasításnak megfelelően használja., Száraz helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hair clippers |
|---|---|
| Súly: | 0.517 kg |
| EAN vonalkód: | 8710103914839 |
| Működési idő: | 90 perc |
| Újratölthető: | Igen |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion), Beépített akkumulátor |
| Különböző hosszúságbeállítások: | 0,5 mm |
| Karbantartásmentes működés – nincs szükség kenésre: | Igen |
| Karbantartásmentes működés: | Nem |
| Fogméret: | 1 mm |
| Maximális hajhossz: | 2,8 cm |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Minimális hajhossz: | 0,5 mm |
| Hosszlépések száma: | 28 |
| Vágási szélesség: | 4,1 cm |
| Szín: | Fekete |
| Önélező penge: | Igen |
| Akkumulátor: | Igen |
| Borotvakészlet: | Igen |
| Fésű tartozékok: | Szakáll |
| Gerinc: | Igen |
| Utazótok: | Igen |
| Tisztítókefe: | Igen |
| Ergonomikus markolat: | Igen |
| Vízálló: | Igen |
| Vezeték nélküli: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A használati utasításnak megfelelően használja., Száraz helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

