Žehlící prkno Leifheit Air Board Express M Solid 1200 x 380 mm
Kód: AGDLEHDES0026
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Žehlící prkno Leifheit Air Board Express M Solid 1200 x 380 mm| Hmotnost | 5,42 kg |
| Výška (max.) | 98 cm |
| Velikost desky | 1200 x 380 mm |
| Výška (min.) | 75 cm |
| Otočná kolečka | Ne |
| Sklopný | Ano |
| Nastavení výšky | 76 - 100 cm |
| Model | Žehlicí prkno plné velikosti |
| Hlavní barva produktu | Bílá |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ironing boards |
|---|---|
| Súly: | 5.35 kg |
| EAN vonalkód: | 4006501725653 |
| Súly: | 5,42 kg |
| Magasság (max.): | 98 cm |
| Tábla mérete: | 1200 x 380 mm |
| Magasság (min.): | 75 cm |
| Forgógörgők: | Nem |
| Csuklós: | Igen |
| Magasságállítás: | |
| Modell: | Teljes méretű vasalódeszka |
| Fő termék színe: | Fehér |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

