Therabody Theragun Sense masírovací stroj Univerzální Černá, Bílá
Kód: FIRTHBMAS0039
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Therabody Theragun Sense masírovací stroj Univerzální Černá, Bílá| Nastavitelná intenzita | Ano |
| Vestavěný displej | Ano |
| Barva | Bílá, Černá |
| Displej | LCD |
| Bluetooth | Ano |
| Úchyty | Ano |
| Správné použití | Univerzální |
| Ergonomická rukojeť | Ano |
| Typy masáže | Perkusní masáž |
| Životnost baterie | 120 min |
| Typ zdroje | Baterie |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Šířka | 210 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Hmotnost | 725 g |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Massage equipment |
|---|---|
| Súly: | 1.635 kg |
| EAN vonalkód: | 840295402017 |
| Állítható intenzitás: | Igen |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Szín: | Fehér, Fekete |
| Kijelző: | LCD |
| Bluetooth: | Igen |
| Fogantyúk: | Igen |
| Helyes használat: | Egyetemes |
| Ergonomikus fogantyú: | Igen |
| Masszázs típusok: | Ütőmasszázs |
| Akkumulátor élettartama: | 120 perc |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Szélesség: | 210 mm |
| Magasság: | 65 mm |
| Mélység: | 160 mm |
| Súly: | 725 g |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

