Therabody JetBoots Prime masírovací stroj Nohy Černá
Kód: FIRTHBMAS0047
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Therabody JetBoots Prime masírovací stroj Nohy Černá| Barva | Černá |
| Správné použití | Nohy |
| Typy masáže | Kompresní masáž |
| Typ zdroje | Baterie |
| Doba chodu | 180 min |
| Hmotnost | 2,73 kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Massage equipment |
|---|---|
| Súly: | 4.25 kg |
| EAN vonalkód: | 840295406138 |
| Szín: | Fekete |
| Helyes használat: | Láb |
| Masszázs típusok: | Kompressziós masszázs |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Futási idő: | 180 perc |
| Súly: | 2,73 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

