PYRAMIS 090911938 Béžová
Kód: AGDPYABAT0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PYRAMIS 090911938 Béžová| Počet ventilů (pák) | Samostarný |
| Materiál kohoutku | Granitek |
| Omezovač teploty | Ne |
| Typ odtoku | Tahem dolů |
| Ovládání průtoku vody | Páková rukojeť |
| Senzor teploty vody | Ne |
| Termostat | Ano |
| Tvar hubice | Typ C |
| Nastavitelný omezovač teploty | Ne |
| Indikátor teploty | Ne |
| Barva | Béžová |
| Výška perlátoru | 13 cm |
| Výška (max.) | 28 cm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kitchen taps |
|---|---|
| Súly: | 0.975 kg |
| EAN vonalkód: | 5201217242480 |
| Počet ventilů (pák): | Samostarný |
| Materiál kohoutku: | Granitek |
| Omezovač teploty: | Ne |
| Typ odtoku: | Tahem dolů |
| Ovládání průtoku vody: | Páková rukojeť |
| Senzor teploty vody: | Ne |
| Termostat: | Ano |
| Tvar hubice: | Typ C |
| Nastavitelný omezovač teploty: | Ne |
| Indikátor teploty: | Ne |
| Barva: | Béžová |
| Výška perlátoru: | 13 cm |
| Výška (max.): | 28 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

