Philips 5300 series Series 5300 HX7108/01 Újratölthető fogkefe
Kód: AGDPHISDZ0250
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 5300 series Series 5300 HX7108/01 Újratölthető fogkefe| Időzítő hossz módok | 2 perc, 4 x 30 másodperc |
| Fogkefe típusa | Szonikus |
| Szín | Fehér |
| Mobilalkalmazás-támogatás | Nem |
| Sebességfokozat száma | 2 |
| Integrált időzítő | Igen |
| Jelzőfény | Igen |
| Állítható sebesség | Igen |
| Nyomásérzékelő | Igen |
| Ecset alakja | Ovális |
| Fogtisztítási módok | Napközi |
| Cél | Felnőtt |
| Fogkefe gyakorisága (pulzáció) | 62000 mozdulat percenként |
| Tisztítóprogramok száma | 1 |
| Kefecsere-jelző | Igen |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion), Beépített akkumulátor |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Akkumulátor üzemideje (max.) | 504 óra |
| Akkumulátor | Igen |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Utazócsomagolás | Igen |
| Töltő | Igen |
| Tulajdonosok száma | 1 darab |
| A csomagban található fogkefefej | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tooth brushes |
|---|---|
| Súly: | 0.36 kg |
| EAN vonalkód: | 8720689022835 |
| Időzítő hossz módok: | 2 perc, 4 x 30 mp |
| Fogkefe típusa: | Szonikus |
| Szín: | Fehér |
| Mobilalkalmazás-támogatás: | Nem |
| Sebességfokozat száma: | 2 |
| Integrált időzítő: | Igen |
| Jelzőfény: | Igen |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Nyomásérzékelő: | Igen |
| Ecset alakja: | Ovális |
| Fogtisztítási módok: | Napközi |
| Cél: | Felnőtt |
| Fogkefe gyakorisága (pulzáció): | 62000 mozdulat percenként |
| Tisztítóprogramok száma: | 1 |
| Kefecsere-jelző: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion), Beépített akkumulátor |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 504 óra |
| Akkumulátor: | Igen |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Utazócsomagolás: | Igen |
| Töltő: | Igen |
| Tulajdonosok száma: | 1 darab |
| A csomagban található fogkefefej: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

