Philips 2000-es sorozatú NA221/00 Airfryer, 4,2 l-es űrtartalommal (ezüst)
Kód: AGDPHIFRY0058
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 2000-es sorozatú NA221/00 Airfryer, 4,2 l űrtartalommal (ezüst)| Kapacitás | 4,2 liter |
| Terméktípus | Forró levegős fritőz |
| Grillezés | Igen |
| Hőálló | Igen |
| Időzítő ideje | 60 perc |
| Alacsony zsírtartalmú sütési technológia | Gyors levegő |
| Sütőfunkció | Igen |
| Digitális időzítő | Igen |
| Hőmérséklet (min.) | 60°C |
| Dehidratációs funkció | Igen |
| Hőmérséklet (maximum) | 200°C |
| Sütési funkció | Igen |
| Állítható termosztát | Igen |
| Melegen tartás funkció | Igen |
| Fritőz kapacitása | 0,5 kg |
| Programok száma | 9 |
| Energiafogyasztás | 1500 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Kábelhossz | 0,8 méter |
| Csíkos kabát | Igen |
| Szín | Ezüst, Fekete |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók | Igen |
| Kivehető tál | Igen |
| Eszköz helye | Függetlenül |
| Üvegablak | Igen |
| Hűtött fogantyú | Igen |
| Vezérlés típusa | Érintés |
| Kábeltárolás | Igen |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Tapadásmentes felület | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Építési típus | Egyéni vállalkozó |
| Anyag | Műanyag, Fém |
| Szélesség | 273 mm |
| Magasság | 29,3 mm |
| Mélység | 368 mm |
| Súly | 3,51 kg |
| Csomagolási mélység | 33 mm |
| Súly csomagolással együtt | 4,52 kg |
| Csomag szélessége | 33 mm |
| Csomag magassága | 328 mm |
| Veszélyes áruk | Nem |
| Nem tartalmaz | Biszfenol A |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| Hőmérséklet-készenléti jelzés | Igen |
| Bekapcsolásjelző LED | Nem |
| Beépített kijelző | Igen |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fryers |
|---|---|
| Súly: | 4.51 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389034770 |
| Kapacitás: | 4,2 liter |
| Terméktípus: | Forró levegős fritőz |
| Grillezés: | Igen |
| Hőálló: | Igen |
| Időzítő ideje: | 60 perc |
| Alacsony zsírtartalmú sütési technológia: | Gyors levegő |
| Sütőfunkció: | Igen |
| Digitális időzítő: | Igen |
| Hőmérséklet (min.): | 60°C |
| Dehidratációs funkció: | Igen |
| Hőmérséklet (maximum): | 200°C |
| Sütési funkció: | Igen |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Melegen tartás funkció: | Igen |
| Fritőz kapacitása: | 0,5 kg |
| Programok száma: | 9 |
| Energiafogyasztás: | 1500 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Kábelhossz: | 0,8 méter |
| Csíkos kabát: | Igen |
| Szín: | Ezüst, Fekete |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Kivehető tál: | Igen |
| Eszköz helye: | Függetlenül |
| Üvegablak: | Igen |
| Hűtött fogantyú: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Kábeltárolás: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Építési típus: | Egyéni vállalkozó |
| Anyag: | Műanyag, Fém |
| Szélesség: | 273 mm |
| Magasság: | 29,3 mm |
| Mélység: | 368 mm |
| Súly: | 3,51 kg |
| Csomagolási mélység: | 33 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 4,52 kg |
| Csomag szélessége: | 33 mm |
| Csomag magassága: | 328 mm |
| Veszélyes áruk: | Nem |
| Nem tartalmaz: | Biszfenol A |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Hőmérséklet-készenléti jelzés: | Igen |
| Bekapcsolásjelző LED: | Nem |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

