Philips 2000-es sorozatú epilátor Series 2000 BRE227/00 vezetékes epilátor
Kód: AGDPHIDEP0148
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 2000-es sorozatú epilátor Series 2000 BRE227/00 vezetékes epilátor| Borotva | Nem |
| Szín | Rózsaszín |
| Masszázs funkció | Igen |
| Úszó fej | Nem |
| Trimmelő | Nem |
| Száraz és nedves borotválkozás | Nem |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Súly csomagolással együtt | 200 g |
| Csomagolási mélység | 40 mm |
| Csomag magassága | 150 mm |
| Csomag szélessége | 112 mm |
| Tisztítókefe | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Depilatories |
|---|---|
| Súly: | 0.24 kg |
| EAN vonalkód: | 8720689031561 |
| Borotva: | Nem |
| Szín: | Rózsaszín |
| Masszázs funkció: | Igen |
| Úszó fej: | Nem |
| Trimmelő: | Nem |
| Száraz és nedves borotválkozás: | Nem |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Súly csomagolással együtt: | 200 g |
| Csomagolási mélység: | 40 mm |
| Csomag magassága: | 150 mm |
| Csomag szélessége: | 112 mm |
| Tisztítókefe: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

