Parní generátor Black+Decker BXSS2401E (2400W)
Kód: AGDBDEZEL0017
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Parní generátor Black+Decker BXSS2401E (2400W)| Barva | Černá |
| Funkce parního rázu | Ano |
| Ergonomický design | Ano |
| Materiál žehlicí plochy | Ceriliová žehlicí plocha |
| Automatické odstraňování vodního kamene | Ano |
| Funkce vertikálního a horizontálního napařování | Ano |
| Objem zásobníku vody | 1,5 l |
| Nastavitelná teplota | Ano |
| ECO mód | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Model | Parní generátor |
| Příkon | 2400 W |
| Varování | Při používání zařízení buďte opatrní, abyste se nepopálili., Chraňte přístroj před kontaktem s vodou, aby nedošlo k úrazu elektrickým proudem., Nenechávejte žehličku zapnutou bez dozoru. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Irons and steam generators |
|---|---|
| Súly: | 3.24 kg |
| EAN vonalkód: | 8432406180260 |
| Barva: | Černá |
| Funkce parního rázu: | Ano |
| Ergonomický design: | Ano |
| Materiál žehlicí plochy: | Ceriliová žehlicí plocha |
| Automatické odstraňování vodního kamene: | Ano |
| Funkce vertikálního a horizontálního napařování: | Ano |
| Objem zásobníku vody: | 1,5 l |
| Nastavitelná teplota: | Ano |
| ECO mód: | Ano |
| Návod na použití: | Ano |
| Model: | Parní generátor |
| Příkon: | 2400 W |
| Varování: | Při používání zařízení buďte opatrní, abyste se nepopálili., Chraňte přístroj před kontaktem s vodou, aby nedošlo k úrazu elektrickým proudem., Nenechávejte žehličku zapnutou bez dozoru. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

