Zyxel WBE510D 5764 Mbit/s fehér, Power over Ethernet (PoE) támogatással
Kód: SWFZYXACC0028
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zyxel WBE510D 5764 Mbit/s fehér, Power over Ethernet (PoE) támogatással| Max. adatátviteli sebesség (6 GHz) | 5764 Mbps |
| Sávszabályozás | Igen |
| KÍVÜL | Igen |
| 6 GHz | Igen |
| MIMO típus | Többfelhasználós MIMO |
| 5 GHz | Igen |
| Maximális adatátviteli sebesség (2,4 GHz) | 688 Mbps |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11be, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11r, IEEE 802.11g, IEEE 802.3at, IEEE 802.11v, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k szabványok |
| Sávszélesség | 320 GHz |
| 2,4 GHz | Igen |
| Maximális adatátviteli sebesség (5 GHz) | 4324 Mbps |
| Maximális átviteli sebesség | 5764 Mbps |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| Elhelyezkedés | Asztal, Padló, Táblázat |
| Szín | Fehér |
| Mélység | 160 mm |
| Magasság | 47 mm |
| Szélesség | 250 mm |
| Súly | 810 g |
| Csomag szélessége | 279,5 mm |
| Csomagolási mélység | 180,5 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,03 kg |
| Csomag magassága | 66 mm |
| Antenna típusa | Belső |
| Antennák száma | 2 |
| Automatikus vezeték nélküli elosztórendszer (WDS) | Igen |
| Titkosítás/biztonság | WPA3, WDS, WPA, WEP |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Access Points |
|---|---|
| Súly: | 1.2 kg |
| EAN vonalkód: | 4718937638819 |
| Max. adatátviteli sebesség (6 GHz): | 5764 Mbps |
| Sávszabályozás: | Igen |
| KÍVÜL: | Igen |
| 6 GHz: | Igen |
| MIMO típus: | Többfelhasználós MIMO |
| 5 GHz: | Igen |
| Maximális adatátviteli sebesség (2,4 GHz): | 688 Mbps |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11be, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11r, IEEE 802.11g, IEEE 802.3at, IEEE 802.11v, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k |
| Sávszélesség: | 320 GHz |
| 2,4 GHz: | Igen |
| Maximális adatátviteli sebesség (5 GHz): | 4324 Mbps |
| Maximális átviteli sebesség: | 5764 Mbps |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Elhelyezkedés: | Asztal, Padló, Táblázat |
| Szín: | Fehér |
| Mélység: | 160 mm |
| Magasság: | 47 mm |
| Szélesség: | 250 mm |
| Súly: | 810 g |
| Csomag szélessége: | 279,5 mm |
| Csomagolási mélység: | 180,5 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,03 kg |
| Csomag magassága: | 66 mm |
| Antenna típusa: | Belső |
| Antennák száma: | 2 |
| Automatikus vezeték nélküli elosztórendszer (WDS): | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA3, WDS, WPA, WEP |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

