Maestro MR-772-1 varná deska Černá Pracovní deska Utěsněná plotna 1 zóna/zón
Kód: AGDMEOKTU0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-772-1 varná deska Černá Pracovní deska Utěsněná plotna 1 zóna/zón| Příkon (elektřina) | 1500 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Materiál povrchu | Litina |
| Umístění přístroje | Pracovní deska |
| Typ varné desky | Utěsněná plotna |
| Materiál mřížky sporáku | Litina |
| Barva kontrolního panelu | Černá |
| Počet varných zón | 1 zóna/zón |
| Barva | Černá |
| Počet elektrických varných zón | 1 zóna/zón |
| Průměr varné zóny 1 | 185 mm |
| Zabezpečení proti přehřátí | Ano |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Indikátor zapnutí varné desky | Ano |
| Typ ovládání | Otočné |
| Umístění ovládání | Čelní |
| LED indikátory | Operace |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cookers |
|---|---|
| Súly: | 2.19 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144676118 |
| Příkon (elektřina): | 1500 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Materiál povrchu: | Litina |
| Umístění přístroje: | Pracovní deska |
| Typ varné desky: | Utěsněná plotna |
| Materiál mřížky sporáku: | Litina |
| Barva kontrolního panelu: | Černá |
| Počet varných zón: | 1 zóna/zón |
| Barva: | Černá |
| Počet elektrických varných zón: | 1 zóna/zón |
| Průměr varné zóny 1: | 185 mm |
| Zabezpečení proti přehřátí: | Ano |
| Protiskluzové nožky: | Ano |
| Indikátor zapnutí varné desky: | Ano |
| Typ ovládání: | Otočné |
| Umístění ovládání: | Čelní |
| LED indikátory: | Operace |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

