Maestro MR-076 elektromos vízforraló 1,8 l 1800 W Fehér, Fa
Kód: AGDMEOCZE0137
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-076 elektromos vízforraló 1,8 l 1800 W Fehér, Fa| Rejtett fűtőelem | Igen |
| Víztartály térfogata | 1,8 liter |
| Vízszintjelző | Igen |
| Szín | Fehér, Fa |
| Alapanyag | Kerámiai |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás | 1800 W |
| Levehető fedél | Igen |
| Fedélnyitási típus | Kézikönyv |
| Arc | Konzerv alakú |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 1.94 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144673933 |
| Rejtett fűtőelem: | Igen |
| Víztartály térfogata: | 1,8 liter |
| Vízszintjelző: | Igen |
| Szín: | Fehér, Faipari |
| Alapanyag: | Kerámiai |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás: | 1800 W |
| Levehető fedél: | Igen |
| Fedélnyitási típus: | Kézikönyv |
| Arc: | Konzerv alakú |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

