Cosori Dual Blaze TwinFry Air Fryer Forró levegős fritőz 10 literes fekete
Kód: AGDCS1FRY0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cosori Dual Blaze TwinFry Air Fryer Forró levegős fritőz 10 literes fekete| Terméktípus | Forró levegős fritőz |
| Állítható termosztát | Igen |
| Hőmérséklet (min.) | 35°C |
| Programok száma | 6 |
| Hőmérséklet (maximum) | 240°C |
| Kapacitás | 10 liter |
| Sütési funkció | Igen |
| Sütőfunkció | Igen |
| Energiafogyasztás | 2800 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Fogantyúk | Igen |
| Szín | Fekete |
| Vezérlőpult színe | Fekete |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók | Igen |
| Eszköz helye | Függetlenül |
| Vezérlés típusa | Gombok, Érintés |
| Kivehető tál | Igen |
| Építési típus | Egyágyas, válaszfallal |
| Tapadásmentes felület | Igen |
| Hűtött fogantyú | Igen |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Sütőkosarak száma | 1 |
| Partíció | Igen |
| Könnyű szétszerelés | Igen |
| Tapadásmentes belső tál | Igen |
| Magasság | 313 mm |
| Mélység | 332 mm |
| Súly | 9,2 kg |
| Szélesség | 518 mm |
| Figyelmeztetés | Győződjön meg arról, hogy a fritőz megfelelően földelt., Ne hagyja felügyelet nélkül a fritőzt működés közben., Legyen óvatos a forró olaj kezelésekor. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fryers |
|---|---|
| Súly: | 12 kg |
| EAN vonalkód: | 810123673285 |
| Terméktípus: | Forró levegős fritőz |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Hőmérséklet (min.): | 35°C |
| Programok száma: | 6 |
| Hőmérséklet (maximum): | 240°C |
| Kapacitás: | 10 liter |
| Sütési funkció: | Igen |
| Sütőfunkció: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 2800 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Fogantyúk: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Vezérlőpult színe: | Fekete |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Eszköz helye: | Függetlenül |
| Vezérlés típusa: | Gombok, Érintés |
| Kivehető tál: | Igen |
| Építési típus: | Egyágyas, válaszfallal |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Hűtött fogantyú: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Sütőkosarak száma: | 1 |
| Partíció: | Igen |
| Könnyű szétszerelés: | Igen |
| Tapadásmentes belső tál: | Igen |
| Magasság: | 313 mm |
| Mélység: | 332 mm |
| Súly: | 9,2 kg |
| Szélesség: | 518 mm |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg arról, hogy a fritőz megfelelően földelve van., Ne hagyja felügyelet nélkül a fritőzt működés közben., Legyen óvatos a forró olaj kezelésekor. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

