KitchenAid 5KSM60SPXEER Stojací mixér 375 W Červená
Kód: AGDKITROK0123
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
KitchenAid 5KSM60SPXEER Stojací mixér 375 W Červená| Počet rychlostí | 11 |
| Rotace planet | Ano |
| Model | Stojací mixér |
| Nastavitelná rychlost | Ano |
| Barva | Červená |
| Turbo | Ne |
| Obsah nádoby | 5,6 l |
| Název barvy | EMPIRE RED |
| Bezpečnostní zámek | Ano |
| Typ ovládání | Páčka |
| Příslušenství lze mýt v myčce | Ano |
| Vyjímatelná miska | Ano |
| Délka šňůry | 1,1 m |
| Typ motoru | DC |
| Mixovací funkce | Tlučení, Hnětění, Míchání |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Typ konektoru | Typ C |
| Příkon | 375 W |
| Proud | 12,5 A |
| Hmotnost | 13 kg |
| Šířka | 287 mm |
| Výška | 419 mm |
| Hloubka | 371 mm |
| Šířka balení | 431 mm |
| Hmotnost včetně balení | 13,8 kg |
| Hloubka balení | 334 mm |
| Výška balení | 492 mm |
| Háky na těsto | Ano |
| Plochá metla | Ano |
| Šlehací metličky | Ano |
| Šlehač | Ano |
| Základní materiál | Kov |
| Materiál nádoby | Nerezová ocel |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Food processors |
|---|---|
| Súly: | 13.3 kg |
| EAN vonalkód: | 5413184908294 |
| Sebességfokozat száma: | 11 |
| Bolygóforgás: | Igen |
| Modell: | Álló mixer |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Szín: | Piros |
| Turbó: | Nem |
| Tartály tartalma: | 5,6 liter |
| Szín neve: | BIRODALMI VÖRÖS |
| Biztonsági zár: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Mancs |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Kivehető tál: | Igen |
| Kábelhossz: | 1,1 méter |
| Motor típusa: | DC |
| Keverési funkció: | Verés, dagasztás, keverés |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Csatlakozó típusa: | C típus |
| Energiafogyasztás: | 375 W |
| Jelenlegi: | |
| Súly: | 13 kg |
| Szélesség: | 287 mm |
| Magasság: | 419 mm |
| Mélység: | 371 mm |
| Csomag szélessége: | 431 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 13,8 kg |
| Csomagolási mélység: | 334 mm |
| Csomag magassága: | 492 mm |
| Tésztahorgok: | Igen |
| Lapos habverő: | Igen |
| Habverők: | Igen |
| Legyintés: | Igen |
| Alapanyag: | Fém |
| Tartály anyaga: | Rozsdamentes acél |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

