Kenyérpirító Black+Decker BXTO1001E
Kód: AGDBDETOS0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kenyérpirító Black+Decker BXTO1001E| Automatikus kenyér középre igazítás | Igen |
| Elektronikus pirításszabályozás | Igen |
| Leállítás/Mégse gomb | Igen |
| Szeletek száma | 2 szelet |
| Pirítási szintek száma | 7 |
| Energiafogyasztás | 1000 W |
| Bemeneti feszültség | 240V |
| Menetfurat mérete | 3,8 x 26 cm |
| Szín | Fehér |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Hosszú lyuk | Igen |
| Sütővezérlés típusa | Gomb |
| Kivehető morzsatálca | Igen |
| Kábeltekercselő tartó | Igen |
| Terméktípus | Kenyérpirító |
| Rések száma | 1 |
| Felhasználói útmutató | Igen |
| Összeg | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Toasters |
|---|---|
| Súly: | 1.78 kg |
| EAN vonalkód: | 8432406600058 |
| Automatikus kenyér középre igazítás: | Igen |
| Elektronikus pirításszabályozás: | Igen |
| Leállítás/Mégse gomb: | Igen |
| Szeletek száma: | 2 szelet |
| Pirítási szintek száma: | 7 |
| Energiafogyasztás: | 1000 W |
| Bemeneti feszültség: | 240V |
| Menetfurat mérete: | 3,8 x 26 cm |
| Szín: | Fehér |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Hosszú lyuk: | Igen |
| Sütővezérlés típusa: | Gomb |
| Kivehető morzsatálca: | Igen |
| Kábeltekercselő tartó: | Igen |
| Terméktípus: | Kenyérpirító |
| Rések száma: | 1 |
| Felhasználói útmutató: | Igen |
| Összeg: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

