Kenwood Electronics Chef XL KVL4100S kuchyňský robot 1200 W 6,7 l Stříbrná
Kód: AGDKNWROK0085
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kenwood Electronics Chef XL KVL4100S kuchyňský robot 1200 W 6,7 l Stříbrná| Obsah nádoby | 6,7 l |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Barva | Stříbrná |
| Bluetooth | Ne |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Nastavitelná rychlost | Ano |
| Pulzní spínač | Ano |
| Šlehač | 6,7 l, Ano |
| Turbo | Ano |
| Typ ovládání | Otočné |
| Mixovací funkce | Míchání |
| Příkon | 1200 W |
| Výška | 345 mm |
| Hmotnost | 7,66 kg |
| Šířka | 385 mm |
| Hloubka | 280 mm |
| Vestavěný displej | Ne |
| Šlehací metličky | Ano |
| Včetně ochrany proti stříkání | Ano |
| Háky na těsto | Ano |
| Špachtle | Ano |
| Mísa | Ano |
| Materiál sklenic(e) | Nerezová ocel |
| Materiál nádoby | Nerezová ocel |
| Základní materiál | Kov |
| Materiál | Hliník |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Food processors |
|---|---|
| Súly: | 12.2 kg |
| EAN vonalkód: | 5011423191324 |
| Tartály tartalma: | 6,7 liter |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Szín: | Ezüst |
| Bluetooth: | Nem |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Impulzuskapcsoló: | Igen |
| Legyintés: | 6,7 liter, Igen |
| Turbó: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Forgó |
| Keverési funkció: | Keverés |
| Energiafogyasztás: | 1200 W |
| Magasság: | 345 mm |
| Súly: | 7,66 kg |
| Szélesség: | 385 mm |
| Mélység: | 280 mm |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Habverők: | Igen |
| Beleértve a fröccsenés elleni védelmet: | Igen |
| Tésztahorgok: | Igen |
| Spatula: | Igen |
| Tál: | Igen |
| Üveg anyag(ok): | Rozsdamentes acél |
| Tartály anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Alapanyag: | Fém |
| Anyag: | Alumínium |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

