Indukční varná deska Amica PIDH6140PHTUN 3.0 bílá
Kód: AGDAMIPGZ0202
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Indukční varná deska Amica PIDH6140PHTUN 3.0 bílá| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Maximální výkon | 7350 W |
| Materiál povrchu | Keramický |
| Typ varné desky | Indukční varná deska se zónami |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Typ varné zóny 2 | Velký |
| Umístění varné zóny 2 | Levý přední |
| Typ varné zóny 1 | Střední |
| Barva | Bílá |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Umístění varné zóny 1 | Levá zadní část |
| Výkon varné zóny 1 | 2100 W |
| Tvar varné zóny 3 | Kulatý |
| Zdroj varné zóny 4 | Elektrický |
| Výkon varné zóny 2 | 3000 W |
| Typ varné zóny 3 | Velký |
| Tvar varné zóny 4 | Kulatý |
| Tvar varné zóny 2 | Kulatý |
| Výkon varné zóny 3 | 3000 W |
| Výkon varné zóny 4 | 2100 W |
| Umístění varné zóny 3 | Vpravo vzadu |
| Tvar varné zóny 1 | Kulatý |
| Typ varné zóny 4 | Střední |
| Umístění varné zóny 4 | Vpravo vepředu |
| Zdroj varné zóny 3 | Elektrický |
| Výška | 49 mm |
| Šířka | 592 mm |
| Hloubka | 522 mm |
| Čistá hmotnost (vnitřní karton) | 6,7 kg |
| Hloubka balení | 700 mm |
| Šířka balení | 680 mm |
| Výška balení | 125 mm |
| Hrubá hmotnost (vnitřní karton) | 7,9 kg |
| Rychlé zahřátí | Ano |
| Funkce udržování teploty | Ano |
| Počet úrovní výkonu | 14 |
| Automatické programy | Ano |
| Počet funkcí Boost | 4 |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Automatické ovládání zapnutí/vypnutí | Ano |
| Vestavěný displej | Ano |
| Časovač | Ano |
| Dětský zámek | Ano |
| Typ časovače | Digitální |
| Indikátor zbytkového tepla | Ano |
| Počet varných programů | 3 |
| Pauza | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| Súly: | 7.9 kg |
| EAN vonalkód: | 5906006216344 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Maximális teljesítmény: | 7350W |
| Felületi anyag: | Kerámiai |
| Főzőlap típusa: | Indukciós főzőlap zónákkal |
| 1. főzőzóna áramforrása: | Elektromos |
| 2. típusú főzőzóna: | Nagy |
| A 2. főzőzóna helye: | Bal első |
| 1. típusú főzőzóna: | Közepes |
| Szín: | Fehér |
| Elektromos főzőzónák száma: | 4 zóna/zónák |
| Áramforrás az égőfejhez/főzőzónához 2: | Elektromos |
| Eszköz helye: | Beépített |
| Az 1. főzőzóna helye: | Bal hátsó rész |
| 1. főzőzóna teljesítménye: | 2100 W |
| Főzőzóna alakja 3: | Kerek |
| 4. főzőzóna áramforrása: | Elektromos |
| 2. főzőzóna teljesítménye: | 3000 W |
| 3-as típusú főzőzóna: | Nagy |
| Főzőzóna alakja 4: | Kerek |
| 2. főzőzóna alakja: | Kerek |
| 3. főzőzóna teljesítménye: | 3000 W |
| Főzőzóna teljesítménye: 4: | 2100 W |
| A 3. főzőzóna helye: | Jobb hátsó |
| 1. főzőzóna alakja: | Kerek |
| 4-es típusú főzőzóna: | Közepes |
| A 4. főzőzóna helye: | Jobb első |
| 3. főzőzóna áramforrása: | Elektromos |
| Magasság: | 49 mm |
| Szélesség: | 592 mm |
| Mélység: | 522 mm |
| Nettó tömeg (belső karton): | 6,7 kg |
| Csomagolási mélység: | 700 mm |
| Csomag szélessége: | 680 mm |
| Csomag magassága: | 125 mm |
| Bruttó súly (belső karton): | 7,9 kg |
| Gyors felmelegedés: | Igen |
| Melegen tartás funkció: | Igen |
| Teljesítményszintek száma: | 14 |
| Automatikus programok: | Igen |
| Boost funkciók száma: | 4 |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Automatikus be-/kikapcsolás: | Igen |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Időzítő: | Igen |
| Gyerekzár: | Igen |
| Időzítő típusa: | Digitális |
| Maradékhő-jelző: | Igen |
| Főzőprogramok száma: | 3 |
| Szünet: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

