Indukciós tűzhely Camry CR 6515
Kód: AGDADLKTU0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Indukciós tűzhely Camry CR 6515| Bemeneti feszültség | 220 - 240 V |
| Frekvencia | 50 / 60 Hz |
| Maximális teljesítmény | 2000 W |
| Eszköz helye | Munkalap |
| Kikapcsolási időzítő | Igen |
| 2. főzőzóna átmérője | 190 mm |
| Főzőzónák száma | 1 zóna/zónák |
| Főzőlap típusa | Indukciós főzőlap zónákkal |
| Szín | Fehér, fekete |
| Elektromos főzőzónák száma | 1 zóna/zónák |
| Mélység | 370 mm |
| Magasság | 70 mm |
| Szélesség | 280 mm |
| Hőmérséklet-tartomány | 60–240 °C |
| Ellenőrzési hely | Elülső |
| Hőmérséklet (maximum) | 240°C |
| Kijelző típusa | LCD |
| Teljesítményszabályozás | Igen |
| Beépített kijelző | Igen |
| Vezérlés típusa | Érintés |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS06: Mérgező, GHS02: Tűzveszélyes |
| Figyelmeztetés | A terméket ne dobja a háztartási hulladékba – a helyi elektronikai hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a bőrrel és szemmel való közvetlen érintkezést., Ne használja gyúlékony anyagok közelében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cookers |
|---|---|
| Súly: | 2.8 kg |
| EAN vonalkód: | 5903887809399 |
| Bemeneti feszültség: | 220 - 240 V |
| Frekvencia: | 50 / 60 Hz |
| Maximális teljesítmény: | 2000 W |
| Eszköz helye: | Munkalap |
| Kikapcsolási időzítő: | Igen |
| 2. főzőzóna átmérője: | 190 mm |
| Főzőzónák száma: | 1 zóna/zónák |
| Főzőlap típusa: | Indukciós főzőlap zónákkal |
| Szín: | Fehér, Fekete |
| Elektromos főzőzónák száma: | 1 zóna/zónák |
| Mélység: | 370 mm |
| Magasság: | 70 mm |
| Szélesség: | 280 mm |
| Hőmérséklet-tartomány: | 60–240 °C |
| Ellenőrzési hely: | Elülső |
| Hőmérséklet (maximum): | 240°C |
| Kijelző típusa: | LCD |
| Teljesítményszabályozás: | Igen |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS06: Mérgező, GHS02: Tűzveszélyes |
| Figyelmeztetés: | Ne dobja a terméket a háztartási hulladékba – a helyi elektronikai hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a bőrrel és szemmel való közvetlen érintkezést., Ne használja gyúlékony anyagok közelében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

