Indukciós tűzhely Camry CR 6514
Kód: AGDADLKTU0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Indukciós tűzhely Camry CR 6514| Frekvencia | 50 / 60 Hz |
| Bemeneti feszültség | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás (villamos energia) | 3500 W |
| Teljesítményszintek száma | 10 |
| Eszköz helye | Munkalap |
| Elektromos főzőzónák száma | 2 zóna/zónák |
| Szín | Fekete |
| Főzőlap típusa | Indukciós főzőlap zónákkal |
| Kikapcsolási időzítő | Igen |
| 1. főzőzóna átmérője | 220 mm |
| Főzőzónák száma | 2 zóna/zónák |
| Gyerekzár | Igen |
| 2. főzőzóna átmérője | 220 mm |
| Súly | 4,84 kg |
| Szélesség | 605 mm |
| Magasság | 45 mm |
| Mélység | 370 mm |
| Beépített kijelző | Igen |
| Vezérlés típusa | Érintés |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Kijelző típusa | LCD |
| Ellenőrzési hely | Elülső |
| Hőmérséklet (maximum) | 240°C |
| Hangérzékelés | Igen |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS02: Tűzveszélyes, GHS06: Mérgező, GHS09: Környezetre veszélyes |
| Figyelmeztetés | Ne használja gyúlékony anyagok közelében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cookers |
|---|---|
| Súly: | 6.1 kg |
| EAN vonalkód: | 5903887805322 |
| Frekvencia: | 50 / 60 Hz |
| Bemeneti feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás (villamos energia): | 3500 W |
| Teljesítményszintek száma: | 10 |
| Eszköz helye: | Munkalap |
| Elektromos főzőzónák száma: | 2 zóna/zónák |
| Szín: | Fekete |
| Főzőlap típusa: | Indukciós főzőlap zónákkal |
| Kikapcsolási időzítő: | Igen |
| 1. főzőzóna átmérője: | 220 mm |
| Főzőzónák száma: | 2 zóna/zónák |
| Gyerekzár: | Igen |
| 2. főzőzóna átmérője: | 220 mm |
| Súly: | 4,84 kg |
| Szélesség: | 605 mm |
| Magasság: | 45 mm |
| Mélység: | 370 mm |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Kijelző típusa: | LCD |
| Ellenőrzési hely: | Elülső |
| Hőmérséklet (maximum): | 240°C |
| Hangérzékelés: | Igen |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS02: Tűzveszélyes, GHS06: Mérgező, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | Ne használja gyúlékony anyagok közelében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

