HEINRICH'S HZW 8322 Vattacukorkészítő Fehér, Piros
Kód: AGDHNCMWC0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HEINRICH'S HZW 8322 Vattacukor Gép Fehér, Piros| Gumibetétek | Igen |
| Fűtőberendezés | Kvarc fűtőelemek |
| Szín | Átlátszó, fehér, piros |
| Terméktípus | Vattacukor készítő gép |
| Energiafogyasztás | 500 W |
| Energiagazdálkodás | 230V ~ 50Hz |
| Magasság | 210 mm |
| Súly | 1,52 kg |
| Mélység | 280 mm |
| Szélesség | 280 mm |
| Tál átmérője | 27 cm |
| A csomag tartalma | 1 kanál, 10 fapálcika |
| Figyelmeztetés | Ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket működés közben., Ne használja a készüléket nedves környezetben., Kerülje a gép forró részeivel való érintkezést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Machines for candyfloss |
|---|---|
| Súly: | 1.9 kg |
| EAN vonalkód: | 4260707281546 |
| Gumibetétek: | Igen |
| Fűtőberendezés: | Kvarc fűtőelemek |
| Szín: | Átlátszó, Fehér, Piros |
| Terméktípus: | Vattacukor készítő gép |
| Energiafogyasztás: | 500 W |
| Energiagazdálkodás: | 230V ~ 50Hz |
| Magasság: | 210 mm |
| Súly: | 1,52 kg |
| Mélység: | 280 mm |
| Szélesség: | 280 mm |
| Tál átmérője: | 27 cm |
| A csomag tartalma: | 1 kanál, 10 db fapálcika |
| Figyelmeztetés: | Ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket működés közben., Ne használja a készüléket párás környezetben., Kerülje a gép forró részeivel való érintkezést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

