Gorenje G642ABX varná deska Nerezová ocel Vestavěné 60 cm Plynový 4 zóna/zón
Kód: AGDGJEPGZ0129
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gorenje G642ABX varná deska Nerezová ocel Vestavěné 60 cm Plynový 4 zóna/zón| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Tvar varné zóny 2 | Kulatý |
| Typ varné zóny 1 | Pravidelný |
| Zdroj varné zóny 3 | Plyn |
| Zdroj varné zóny 1 | Plyn |
| Umístění varné zóny 2 | Levý přední |
| Výkon varné zóny 3 | 1800 W |
| Typ varné zóny 4 | Mírný var |
| Výkon varné zóny 4 | 1050 W |
| Tvar varné zóny 4 | Kulatý |
| Umístění varné zóny 4 | Vpravo vepředu |
| Barva | Nerezová ocel |
| Průměr velké varné zóny | 9,85 cm |
| Umístění varné zóny 3 | Vpravo vzadu |
| Tvar varné zóny 1 | Kulatý |
| Tvar pozvolné varné zóny | Kulatý |
| Typ varné zóny 2 | Velký |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Typ varné desky | Plynový |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Plyn |
| Výkon varné zóny 1 | 1800 W |
| Materiál mřížky sporáku | Litina |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Průměr pozvolné varné zóny | 5,37 cm |
| Typ varné zóny 3 | Pravidelný |
| Počet plynových varných zón | 4 zóna/zón |
| Umístění varné zóny 1 | Levá zadní část |
| Šířka varné desky | 60 cm |
| Zdroj varné zóny 4 | Plyn |
| Tvar velké varné zóny | Kulatý |
| Tvar varné zóny 3 | Kulatý |
| Průměr běžné varné zóny | 7,35 cm |
| Tvar běžné varné zóny | Kulatý |
| Materiál povrchu | Litina |
| Výkon varné zóny 2 | 3000 W |
| Instalační šířka oddílu | 56 cm |
| Instalační hloubka přihrádky (min) | 49 cm |
| Hmotnost | 11 kg |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 130 mm |
| Instalační výška oddílu | 10 cm |
| Hloubka | 520 mm |
| Šířka balení | 680 mm |
| Výška balení | 157 mm |
| Hmotnost včetně balení | 11,7 kg |
| Hloubka balení | 600 mm |
| Velká varná zóna | 3000 W |
| Běžná varná zóna | 1800 W |
| Pozvolná varná zóna | 1050 W |
| Vestavěný displej | Ne |
| Typ ovládání | Otočné |
| Umístění ovládání | Horní přední |
| Elektronické zapalování | Ano |
| Varování | Používejte v souladu s návodem k obsluze a bezpečnostními pokyny., Zabraňte kontaktu vody s elektrickými součástmi a kabely., Nenechávejte zařízení zapnuté bez dozoru. |
| Zabudovaná kapuce | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| Súly: | 1.15 kg |
| EAN vonalkód: | 3838782467103 |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Tvar varné zóny 2: | Kulatý |
| Typ varné zóny 1: | Pravidelný |
| Zdroj varné zóny 3: | Plyn |
| Zdroj varné zóny 1: | Plyn |
| Umístění varné zóny 2: | Levý přední |
| Výkon varné zóny 3: | 1800 W |
| Typ varné zóny 4: | Mírný var |
| Výkon varné zóny 4: | 1050 W |
| Tvar varné zóny 4: | Kulatý |
| Umístění varné zóny 4: | Vpravo vepředu |
| Barva: | Nerezová ocel |
| Průměr velké varné zóny: | 9,85 cm |
| Umístění varné zóny 3: | Vpravo vzadu |
| Tvar varné zóny 1: | Kulatý |
| Tvar pozvolné varné zóny: | Kulatý |
| Typ varné zóny 2: | Velký |
| Umístění přístroje: | Vestavěné |
| Typ varné desky: | Plynový |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2: | Plyn |
| Výkon varné zóny 1: | 1800 W |
| Materiál mřížky sporáku: | Litina |
| Počet varných zón: | 4 zóna/zón |
| Průměr pozvolné varné zóny: | 5,37 cm |
| Typ varné zóny 3: | Pravidelný |
| Počet plynových varných zón: | 4 zóna/zón |
| Umístění varné zóny 1: | Levá zadní část |
| Šířka varné desky: | 60 cm |
| Zdroj varné zóny 4: | Plyn |
| Tvar velké varné zóny: | Kulatý |
| Tvar varné zóny 3: | Kulatý |
| Průměr běžné varné zóny: | 7,35 cm |
| Tvar běžné varné zóny: | Kulatý |
| Materiál povrchu: | Litina |
| Výkon varné zóny 2: | 3000 W |
| Instalační šířka oddílu: | 56 cm |
| Instalační hloubka přihrádky (min): | 49 cm |
| Hmotnost: | 11 kg |
| Šířka: | 600 mm |
| Výška: | 130 mm |
| Instalační výška oddílu: | 10 cm |
| Hloubka: | 520 mm |
| Šířka balení: | 680 mm |
| Výška balení: | 157 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 11,7 kg |
| Hloubka balení: | 600 mm |
| Velká varná zóna: | 3000 W |
| Běžná varná zóna: | 1800 W |
| Pozvolná varná zóna: | 1050 W |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Typ ovládání: | Otočné |
| Umístění ovládání: | Horní přední |
| Elektronické zapalování: | Ano |
| Varování: | Používejte v souladu s návodem k obsluze a bezpečnostními pokyny., Zabraňte kontaktu vody s elektrickými součástmi a kabely., Nenechávejte zařízení zapnuté bez dozoru. |
| Zabudovaná kapuce: | Ne |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

