Comandante C40 MK4 Nitro Blade America Cherry mlýnek na kávu
Kód: AGDCMDMLY0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Comandante C40 MK4 Nitro Blade America Cherry mlýnek na kávu| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Materiál rukojeti | Dřevo |
| Materiál těla | Ocel |
| Materiál ostří | Nerezová ocel |
| Barva | Dřevo |
| Kapacita nádoby na kávová zrna | 40 g |
| Bezpečnostní systém | Ano |
| Materiál | Nerezová ocel, Dřevo |
| Typ produktu | Čepelový mlýnek |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Coffee grinders |
|---|---|
| Súly: | 1.15 kg |
| EAN vonalkód: | 4260113431658 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Nyél anyaga: | Faipari |
| Test anyaga: | Acél |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Szín: | Faipari |
| Kávébabtartály kapacitása: | 40g |
| Biztonsági rendszer: | Igen |
| Anyag: | Rozsdamentes acél, Faipari |
| Terméktípus: | Pengecsiszoló |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

