Camry CR 4615 turmixgép Botmixer Fekete, Rozsdamentes acél 700 W
Kód: AGDADLMIB0045
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Camry CR 4615 turmixgép Botmixer Fekete, Rozsdamentes acél 700 W| Energiafogyasztás | 700 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 / 60 Hz |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Ergonomikus kialakítás | Igen |
| Levehető fedél | Igen |
| Levehető fogantyú | Igen |
| Modell | Merülő turmixgép |
| LED-jelzők | Igen |
| Szín | Fekete, Rozsdamentes acél |
| Kábeltárolás | Nem |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Könnyű összeszerelés | Igen |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Vezérlés típusa | Forgatógombok |
| Sebességfokozat száma | 6 |
| Záró | Igen |
| Turbó | Igen |
| Koktél tartozék | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Penge anyaga | Rozsdamentes acél |
| Biszfenol A (BPA) mentes | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 1.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5902934830515 |
| Energiafogyasztás: | 700 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 / 60 Hz |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Levehető fedél: | Igen |
| Levehető fogantyú: | Igen |
| Modell: | Merülő turmixgép |
| LED-jelzők: | Igen |
| Szín: | Fekete, Rozsdamentes acél |
| Kábeltárolás: | Nem |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Könnyű összeszerelés: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Vezérlés típusa: | Forgó, Gombok |
| Sebességfokozat száma: | 6 |
| Záró: | Igen |
| Turbó: | Igen |
| Koktél tartozék: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Biszfenol A (BPA) mentes: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

