Camry CR 4410 eszpresszó kávéfőző
Kód: AGDADLEXP0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Camry CR 4410 eszpresszó kávéfőző| Maximális teljesítmény | 1000 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás | 850 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Szélesség | 234 mm |
| Mélység | 270 mm |
| Magasság | 292 mm |
| Kávéfőző típusa | Teljesen automatikus |
| Töltelék típusa | Őrölt kávé |
| Gőzfúvóka | Igen |
| Terméktípus | Eszpresszófőző |
| Víztartály térfogata | 1,6 liter |
| Maximális üzemi nyomás | 15 bar |
| Főzött kávé tartály | Csésze |
| Automatikus kikapcsolás után | 25 perc |
| Eszköz helye | Munkalap |
| Melegvíz-rendszer | Igen |
| Beépített daráló | Nem |
| Melegen tartás funkció | Igen |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Állítható kávéerősség | Nem |
| Használati utasítás | Igen |
| Beépített kijelző | Igen |
| Könnyen használható | Igen |
| Vezérlés típusa | Forgó, Érintő |
| Szín | Fekete |
| Eszpresszó készítése | Igen |
| Kapucsínó készítése | Igen |
| Kávéfőzés | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Coffee machines |
|---|---|
| Súly: | 4.6 kg |
| EAN vonalkód: | 5902934837644 |
| Maximális teljesítmény: | 1000 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás: | 850 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Szélesség: | 234 mm |
| Mélység: | 270 mm |
| Magasság: | 292 mm |
| Kávéfőző típusa: | Teljesen automatikus |
| Töltelék típusa: | Őrölt kávé |
| Gőzfúvóka: | Igen |
| Terméktípus: | Eszpresszófőző |
| Víztartály térfogata: | 1,6 liter |
| Maximális üzemi nyomás: | 15 bar |
| Főzött kávé tartály: | Csésze |
| Automatikus kikapcsolás után: | 25 perc |
| Eszköz helye: | Munkalap |
| Melegvíz-rendszer: | Igen |
| Beépített daráló: | Nem |
| Melegen tartás funkció: | Igen |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Állítható kávéerősség: | Nem |
| Használati utasítás: | Igen |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Könnyen használható: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Forgó, Érintő |
| Szín: | Fekete |
| Eszpresszó készítése: | Igen |
| Kapucsínó készítése: | Igen |
| Kávéfőzés: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

