Camry CR 4088 turmixgép
Kód: AGDADLMIB0073
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Camry CR 4088 turmixgép| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| BPA-mentes | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Aljzatcsatlakozó típusa | C típus (Európa) |
| Forgási sebesség (perc) | 20000 fordulat/perc |
| Maximális teljesítmény | 1800 W |
| Névleges teljesítmény | 800 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Mérőpohár | Igen |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Kések száma | 6 |
| Beleértve a fröccsenés elleni védelmet | Igen |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Szín | Fekete |
| Modell | Csésze turmixgép |
| Magasság | 390 mm |
| Átmérő | 16 cm |
| Tömlőhossz | 1,27 m |
| Folyamatos sebességszabályozás | Igen |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Programok száma | Igen, 3 |
| Jégzúzó funkció | Igen |
| Kötet | 1,5 ml |
| Vezérlés típusa | Forgó |
| Impulzuskapcsoló | Igen |
| Figyelmeztetés | Figyelmeztetés: A készülék éles pengéket tartalmaz. Vigyázzon, nehogy sérülést szenvedjen., Ne merítse a meghajtóegységet vízbe vagy más folyadékba., A termék kizárólag háztartási használatra készült. |
| Penge anyaga | Rozsdamentes acél |
| Anyag | ABS, Üveg, Rozsdamentes acél, Titán |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 4.31 kg |
| EAN vonalkód: | 5905575905475 |
| Mosogatógépben mosható tartozékok: | Igen |
| BPA-mentes: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Aljzatcsatlakozó típusa: | C típus (Európa) |
| Forgási sebesség (perc): | 20000 fordulat/perc |
| Maximális teljesítmény: | 1800 W |
| Névleges teljesítmény: | 800 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Mérőpohár: | Igen |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Kések száma: | 6 |
| Beleértve a fröccsenés elleni védelmet: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Modell: | Csésze turmixgép |
| Magasság: | 390 mm |
| Átmérő: | 16 cm |
| Tömlőhossz: | 1,27 m |
| Folyamatos sebességszabályozás: | Igen |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Programok száma: | Igen, 3 |
| Jégzúzó funkció: | Igen |
| Kötet: | 1,5 ml |
| Vezérlés típusa: | Forgó |
| Impulzuskapcsoló: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Figyelmeztetés: A készülék éles pengéket tartalmaz. Legyen óvatos, nehogy megsérüljön., Ne merítse a meghajtóegységet vízbe vagy más folyadékba., A termék kizárólag háztartási használatra készült. |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Anyag: | ABS, Üveg, Rozsdamentes acél, Titán |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

