Brother RH137 šicí stroj Elektrický
Kód: AGDBROMSZ0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brother RH137 šicí stroj Elektrický| Délka stehu | 4 mm |
| Automatický navlékač jehly | Ano |
| Funkce šicího stroje | Šití |
| Volné rameno | Ano |
| Šířka stehu | 5 mm |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Barva | Bílá |
| Typ napájení | Elektrický |
| Výška | 310 mm |
| Hloubka | 170 mm |
| Hmotnost | 6,5 kg |
| Šířka | 400 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sewing machines |
|---|---|
| Súly: | 5.82 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766706216 |
| Öltéshossz: | 4 mm |
| Automatikus tűbefűző: | Igen |
| Varrógép funkciók: | Varrás |
| Szabad kar: | Igen |
| Öltésszélesség: | 5 mm |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Szín: | Fehér |
| Tápegység típusa: | Elektromos |
| Magasság: | 310 mm |
| Mélység: | 170 mm |
| Súly: | 6,5 kg |
| Szélesség: | 400 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

