Brother M343D šicí stroj Elektrický
Kód: AGDBROMSZ0017
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brother M343D šicí stroj Elektrický| Vestavěné světlo | Ano |
| Typ ovládání | Otočné |
| Volné rameno | Ano |
| Šířka stehu | Proměnný |
| Funkce šicího stroje | Šití, Obšívka |
| Nastavitelné napětí vlákna | Ano |
| Délka stehu | Proměnný |
| Včetně kleští na drát | Ano |
| Barva | Bílá |
| Rychlost šití | 1300 |
| Typ napájení | Elektrický |
| Šířka | 330 mm |
| Výška | 440 mm |
| Hloubka | 280 mm |
| Hmotnost | 6 kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sewing machines |
|---|---|
| Súly: | 7.934 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766761406 |
| Beépített világítás: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Forgó |
| Szabad kar: | Igen |
| Öltésszélesség: | Változó |
| Varrógép funkciók: | Varrás, Bélés |
| Öltéshossz: | Változó |
| Drótvágóval együtt: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Varrás sebessége: | 1300 |
| Tápegység típusa: | Elektromos |
| Szélesség: | 330 mm |
| Magasság: | 440 mm |
| Mélység: | 280 mm |
| Súly: | 6 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

