Brother J17s Poloautomatický šicí stroj Elektromechanické
Kód: AGDBROMSZ0026
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brother J17s Poloautomatický šicí stroj Elektromechanické| Model | Poloautomatický šicí stroj |
| Barva | Bílá |
| Šířka stehu | 5 mm |
| Rychlost šití | 750 SPM |
| Počet vzorů stehu | 17 |
| Funkce šicího stroje | Šití |
| Pedál pro ovládání nohou | Ano |
| Typ psí výživy | Šestiřádkový |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Volné rameno | Ano |
| Knoflíkový typ | 4 kroky |
| Vestavěné světlo | Ano |
| Délka stehu | 4 mm |
| Počet knoflíkových dírek | 1 |
| Typ napájení | Elektromechanické |
| Hmotnost | 5,7 kg |
| Výška | 308 mm |
| Hloubka | 392 mm |
| Šířka | 146 mm |
| Varování | Používejte opatrně v blízkosti dětí., Buďte opatrní při manipulaci s jehlami a ostrými předměty., Stroj pravidelně udržujte v čistotě v souladu s návodem k obsluze. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sewing machines |
|---|---|
| Súly: | 5.8 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766771139 |
| Modell: | Félautomata varrógép |
| Szín: | Fehér |
| Öltésszélesség: | 5 mm |
| Varrás sebessége: | 750 spm |
| Öltésminták száma: | 17 |
| Varrógép funkciók: | Varrás |
| Lábpedál: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Szabad kar: | Igen |
| Gomb típusa: | 4 lépés |
| Beépített világítás: | Igen |
| Öltéshossz: | 4 mm |
| Gomblyukak száma: | 1 |
| Tápegység típusa: | Elektromechanikus |
| Súly: | 5,7 kg |
| Magasság: | 308 mm |
| Mélység: | 392 mm |
| Szélesség: | 146 mm |
| Figyelmeztetés: | Gyermekek közelében óvatosan használja., Legyen óvatos tűk és éles tárgyak kezelésekor., A gépet rendszeresen tisztítsa a használati utasításnak megfelelően. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

