Brother J14S Poloautomatický šicí stroj Elektromechanické
Kód: AGDBROMSZ0020
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brother J14S Poloautomatický šicí stroj Elektromechanické| Typ psí výživy | Šestiřádkový |
| Funkce šicího stroje | Šití |
| Typ ovládání | Otočné, Dotyk |
| Vestavěné světlo | Ano |
| Šířka stehu | 5 mm |
| Délka stehu | 4 mm |
| Pedál pro ovládání nohou | Ano |
| Model | Poloautomatický šicí stroj |
| Počet vzorů stehu | 14 |
| Volné rameno | Ano |
| Počet knoflíkových dírek | 1 |
| Knoflíkový typ | 4 kroky |
| Barva | Bílá |
| Typ napájení | Elektromechanické |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 310 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Hmotnost | 5,4 kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sewing machines |
|---|---|
| Súly: | 5.775 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766771122 |
| Varrógép funkciók: | Varrás |
| Vezérlés típusa: | Forgó, Érintő |
| Beépített világítás: | Igen |
| Öltésszélesség: | 5 mm |
| Öltéshossz: | 4 mm |
| Lábpedál: | Igen |
| Modell: | Félautomata varrógép |
| Öltésminták száma: | 14 |
| Szabad kar: | Igen |
| Gomblyukak száma: | 1 |
| Gomb típusa: | 4 lépés |
| Szín: | Fehér |
| Tápegység típusa: | Elektromechanikus |
| Szélesség: | 150 mm |
| Magasság: | 310 mm |
| Mélység: | 390 mm |
| Súly: | 5,4 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

