Brother FS70WTX šicí stroj Elektrický
Kód: AGDBROMSZ0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brother FS70WTX šicí stroj Elektrický| Šířka stehu | 7 mm |
| Automatický navlékač jehly | Ano |
| Volné rameno | Ano |
| Délka stehu | 5 mm |
| Včetně kleští na drát | Ano |
| Funkce šicího stroje | Šití |
| Rychlost šití | 750 SPM |
| Displej | LCD |
| Barva | Bílá |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Typ napájení | Elektrický |
| Hloubka | 320 mm |
| Hmotnost | 5,5 kg |
| Šířka | 490 mm |
| Výška | 400 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sewing machines |
|---|---|
| Súly: | 7.47 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766808385 |
| Öltésszélesség: | 7 mm |
| Automatikus tűbefűző: | Igen |
| Szabad kar: | Igen |
| Öltéshossz: | 5 mm |
| Drótvágóval együtt: | Igen |
| Varrógép funkciók: | Varrás |
| Varrás sebessége: | 750 spm |
| Kijelző: | LCD |
| Szín: | Fehér |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Tápegység típusa: | Elektromos |
| Mélység: | 320 mm |
| Súly: | 5,5 kg |
| Szélesség: | 490 mm |
| Magasság: | 400 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

