Brother FS40S šicí stroj Elektrický
Kód: AGDBROMSZ0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brother FS40S šicí stroj Elektrický| Barva | Bílá |
| Automatický navlékač jehly | Ano |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Displej | LCD |
| Volné rameno | Ano |
| Funkce šicího stroje | Šití |
| Rychlost šití | 750 SPM |
| Včetně kleští na drát | Ano |
| Typ napájení | Elektrický |
| Hmotnost | 5 kg |
| Šířka | 410 mm |
| Hloubka | 175 mm |
| Výška | 315 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sewing machines |
|---|---|
| Súly: | 6.505 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766808996 |
| Szín: | Fehér |
| Automatikus tűbefűző: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Kijelző: | LCD |
| Szabad kar: | Igen |
| Varrógép funkciók: | Varrás |
| Varrás sebessége: | 750 spm |
| Drótvágóval együtt: | Igen |
| Tápegység típusa: | Elektromos |
| Súly: | 5 kg |
| Szélesség: | 410 mm |
| Mélység: | 175 mm |
| Magasság: | 315 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

