ADATA SE880 500GB Wi-Fi szürke
Kód: DIAADTSSD0133
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ADATA SE880 500GB Wi-Fi szürke| Hardveres titkosítás | Nem |
| Szín | Szürke |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11, Windows 8.1, Windows 8, Windows 10 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | iOS, Android |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Magasság | 12,2 mm |
| Súly | 31 gramm |
| Mélység | 64,8 mm |
| Szélesség | 35 mm |
| Mellékelt kábelek | USB |
| USB-s verzió | 3.2 2. generáció (3.1 2. generáció) |
| Wi-Fi | Igen |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Thunderbolt technológia | Nem |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a készüléket., Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Óvja a nedvességtől. |
| Írási sebesség | 2000 MB/s |
| Olvasási sebesség | 2000 MB/s |
| SSD-kapacitás | 500 GB |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.105 kg |
| EAN vonalkód: | 4711085935786 |
| Hardveres titkosítás: | Nem |
| Szín: | Szürke |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 8.1, Windows 8, Windows 10 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iOS, Android |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Magasság: | 12,2 mm |
| Súly: | 31 gramm |
| Mélység: | 64,8 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Mellékelt kábelek: | USB |
| USB-s verzió: | 3.2 2. generáció (3.1 2. generáció) |
| Wi-Fi: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Thunderbolt technológia: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a készüléket., Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Óvja a nedvességtől. |
| Írási sebesség: | 2000 MB/s |
| Olvasási sebesség: | 2000 MB/s |
| SSD-kapacitás: | 500 GB |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

