Bialetti 00AGR395 tejhabosító Kézi tejhabosító Fekete
Kód: AGDBLTSDM0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Bialetti 00AGR395 tejhabosító Kézi tejhabosító Fekete| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 220 mm |
| Szín | Fekete |
| Tejtartály kapacitása | 1000 ml |
| Tartály anyaga | Alumínium |
| Modell | Kézi tejhabosító |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Milk frothers |
|---|---|
| Súly: | 0.514 kg |
| EAN vonalkód: | 8002617002004 |
| Szélesség: | 100 mm |
| Magasság: | 220 mm |
| Szín: | Fekete |
| Tejtartály kapacitása: | 1000 ml |
| Tartály anyaga: | Alumínium |
| Modell: | Kézi tejhabosító |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

