Beztuková parní fritéza Breville VDF133X
Kód: AGDBRVFRY0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Beztuková parní fritéza Breville VDF133X| Kapacita | 7 l |
| Typ produktu | Horkovzdušná fritéza |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Vaření v páře | Ano |
| Funkce smažení | Ano |
| Časovač | Ano |
| Přístroj na výrobu chipsů | Ano |
| Teplotní rozsah | 50 - 200 °C |
| Funkce ohřátí | Ano |
| Funkce pečení | Ano |
| Počet programů | 6 |
| Nepřilnavý povrch | Ano |
| Příkon | 1700 W |
| Barva | Černá |
| Umístění přístroje | Samostatné |
| Vyjímatelná miska | Ano |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Vhodný do myčky | Ano |
| Příslušenství lze mýt v myčce | Ano |
| Typ konstrukce | Samostarný |
| Hmotnost | 7 kg |
| Šířka | 387 mm |
| Výška | 434 mm |
| Hloubka | 311 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Uživatelská příručka | Ano |
| Množství (vnitřní karton) | 1 kusů |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | Digitální |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Jednoduché používání | Ano |
| Bezpečné pro použití | Ano |
| Ergonomický úchop | Ano |
| Ergonomický design | Ano |
| Varování | Nenechávejte fritézu bez dozoru, pokud je v provozu., Při manipulaci s horkým olejem buďte opatrní., Ujistěte se, že je fritéza řádně uzemněna., Chraňte před dětmi. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fryers |
|---|---|
| Súly: | 8.3 kg |
| EAN vonalkód: | 5060853630590 |
| Kapacitás: | 7 liter |
| Terméktípus: | Forró levegős fritőz |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Gőzölgés: | Igen |
| Sütési funkció: | Igen |
| Időzítő: | Igen |
| Chipsgyártó gép: | Igen |
| Hőmérséklet-tartomány: | |
| Bemelegítő funkció: | Igen |
| Sütőfunkció: | Igen |
| Programok száma: | 6 |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 1700 W |
| Szín: | Fekete |
| Eszköz helye: | Függetlenül |
| Kivehető tál: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Mosogatógépben mosható: | Igen |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Építési típus: | Egyéni vállalkozó |
| Súly: | 7 kg |
| Szélesség: | 387 mm |
| Magasság: | 434 mm |
| Mélység: | 311 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Felhasználói útmutató: | Igen |
| Mennyiség (belső karton): | 1 darab |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Könnyen használható: | Igen |
| Biztonságos használat: | Igen |
| Ergonomikus markolat: | Igen |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne hagyja felügyelet nélkül a fritőzt működés közben., Legyen óvatos a forró olaj kezelésekor., Győződjön meg arról, hogy a fritőz megfelelően földelve van., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

