Zsírmentes fritőz 2400 W MR-761 MAESTRO
Kód: AGDMEOFRY0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zsírmentes fritőz 2400 W MR-761 MAESTRO| Terméktípus | Zsírmentes fritőz |
| Hőmérséklet (maximum) | 200°C |
| Előre beállított programok | Igen |
| Hőmérséklet (min.) | 80°C |
| Állítható termosztát | Igen |
| Kapacitás | 10 liter |
| Programok száma | 12 |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Energiafogyasztás | 2400 W |
| Szín | Fekete |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Sütőkosarak száma | 2 |
| Fogantyúk | Igen |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Építési típus | Kettős |
| Tapadásmentes felület | Igen |
| Beépített kijelző | Igen |
| Figyelmeztetés | Győződjön meg arról, hogy a fritőz megfelelően földelt., Ne hagyja felügyelet nélkül a fritőzt működés közben., Legyen óvatos a forró olaj kezelésekor. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fryers |
|---|---|
| Súly: | 9.73 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144673353 |
| Terméktípus: | Zsírmentes fritőz |
| Hőmérséklet (maximum): | 200°C |
| Előre beállított programok: | Igen |
| Hőmérséklet (min.): | 80°C |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Kapacitás: | 10 liter |
| Programok száma: | 12 |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 2400 W |
| Szín: | Fekete |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Sütőkosarak száma: | 2 |
| Fogantyúk: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Építési típus: | Kettős |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg arról, hogy a fritőz megfelelően földelve van., Ne hagyja felügyelet nélkül a fritőzt működés közben., Legyen óvatos a forró olaj kezelésekor. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

