ZOFIA II Mechanikus varrógép Łucznik
Kód: AGDLUNMSZ0050
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOFIA II Mechanikus varrógép Łucznik| Szín | Fehér |
| Alapanyag | Polikarbonát (PC) |
| Tartozékok tárolóhelye | Igen |
| Beépített világítás | Igen |
| Fogantyú | Igen |
| Szabad kar | Igen |
| Varrógép funkciók | Varrás |
| Gomb típusa | 4 lépés |
| Állítható öltéshossz | Igen |
| Automatikus tűbefűző | Nem |
| Programok száma | 35 |
| Öltéshossz | 4 mm |
| Modell | Mechanikus varrógép |
| Mélység | 180 mm |
| Szélesség | 380 mm |
| Súly | 6 kg |
| Magasság | 315 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sewing machines |
|---|---|
| Súly: | 7.095 kg |
| EAN vonalkód: | 5902022181864 |
| Szín: | Fehér |
| Alapanyag: | Polikarbonát (PC) |
| Tartozékok tárolóhelye: | Igen |
| Beépített világítás: | Igen |
| Fogantyú: | Igen |
| Szabad kar: | Igen |
| Varrógép funkciók: | Varrás |
| Gomb típusa: | 4 lépés |
| Állítható öltéshossz: | Igen |
| Automatikus tűbefűző: | Nem |
| Programok száma: | 35 |
| Öltéshossz: | 4 mm |
| Modell: | Mechanikus varrógép |
| Mélység: | 180 mm |
| Szélesség: | 380 mm |
| Súly: | 6 kg |
| Magasság: | 315 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

