Zelmer ZSM7710 Sendvičovač Černý, Stříbrný
Kód: AGDZELOPK0020
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zelmer ZSM7710 Sendvičovač Černý, Stříbrný| Barva | Černá, Stříbrná |
| Nastavitelná teplota | Ne |
| Vyměnitelné vložky | Ne |
| Vertikální skladovací prostor | Ano |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Kontrolka | Ano |
| Nepřilnavý povrch | Ano |
| Energetické požadavky | 220 - 240 |
| Vstupní napětí | 50-60 Hz |
| Příkon | 750 W |
| Hmotnost | 1 kg |
| Výška | 243 mm |
| Hloubka | 240 mm |
| Šířka | 110 mm |
| Varování | Nedotýkejte se horkých povrchů., Spotřebič je určen pouze pro použití v interiéru., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Materiál | Nerezová ocel, Technopolymer |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Toasters |
|---|---|
| Súly: | 1.31 kg |
| EAN vonalkód: | 5908269357581 |
| Szín: | Fekete, Ezüst |
| Állítható hőmérséklet: | Nem |
| Függőleges tárolóhely: | Igen |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Jelzőfény: | Igen |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Energiaigény: | |
| Bemeneti feszültség: | |
| Energiafogyasztás: | 750 W |
| Súly: | 1 kg |
| Magasság: | 243 mm |
| Mélység: | 240 mm |
| Szélesség: | 110 mm |
| Figyelmeztetés: | Ne érjen hozzá a forró felületekhez., A készülék kizárólag beltéri használatra készült., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Anyag: | Rozsdamentes acél, Technopolimer |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

