SAMSUNG HW-B450F/EN HANGBAR
Kód: GKSSA1SOU0124
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
SAMSUNG HW-B450F/EN HANGBAR| Támogatott hangfájl-formátumok | FLAC, WAV, OGG, AAC, AIFF, MP3 |
| Q-szimfónia | Igen |
| Falra szerelhető | Igen |
| Szín | Fekete |
| Hangszóró fogyasztása | 25 W |
| Áramfogyasztás | 65 W |
| Mélynyomó energiafogyasztása | 40 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| RMS teljesítmény | 300 W |
| Játékmód | Igen |
| Hangdekóderek | Dolby Audio, DTS Virtual:X |
| Audio visszirányú csatorna (ARC) | Igen |
| Hangkimeneti csatornák | 2.1 csatorna/csatornák |
| Hangprojektor súlya | 4,99 kg |
| Mélység | 295 mm |
| Mélynyomó magassága | 34,3 cm |
| Mélynyomó mélysége | 29,5 cm |
| Szélesség | 859 mm |
| Mélynyomó szélessége | 18,4 cm |
| Mélynyomó súlya | 5 kg |
| Magasság | 59 mm |
| Csomag magassága | 431 mm |
| Csomagolási mélység | 228 mm |
| Súly csomagolással együtt | 8,5 kg |
| Csomag szélessége | 905 mm |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Wi-Fi | Nem |
| HDMI portok száma | 1 |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth-verzió | 4.2 |
| Optikai digitális audio bemenet | 1 |
| Távirányító | Igen |
| Falra szerelhető | Igen |
| Samsung Technology (AV/TV) | Vezeték nélküli surround hangzás előkészítés, Éjszakai mód, Basszuskiemelés, Adaptív hangzás |
| Mélynyomó mellékelve | Igen |
| Hangszórók száma | 3 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Soundbars |
|---|---|
| Súly: | 8.5 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097097068 |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | FLAC, WAV, OGG, AAC, AIFF, MP3 |
| Q-szimfónia: | Igen |
| Falra szerelhető: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Hangszóró fogyasztása: | 25 W |
| Áramfogyasztás: | 65 W |
| Mélynyomó energiafogyasztása: | 40 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| RMS teljesítmény: | 300 W |
| Játékmód: | Igen |
| Hangdekóderek: | Dolby Audio, DTS Virtual:X |
| Audio visszirányú csatorna (ARC): | Igen |
| Hangkimeneti csatornák: | 2.1 csatorna/csatornák |
| Hangprojektor súlya: | 4,99 kg |
| Mélység: | 295 mm |
| Mélynyomó magassága: | 34,3 cm |
| Mélynyomó mélysége: | 29,5 cm |
| Szélesség: | 859 mm |
| Mélynyomó szélessége: | 18,4 cm |
| Mélynyomó súlya: | 5 kg |
| Magasság: | 59 mm |
| Csomag magassága: | 431 mm |
| Csomagolási mélység: | 228 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 8,5 kg |
| Csomag szélessége: | 905 mm |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Wi-Fi: | Nem |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 4.2 |
| Optikai digitális audio bemenet: | 1 |
| Távirányító: | Igen |
| Samsung Technology (AV/TV): | Vezeték nélküli surround hangzásra kész, Éjszakai mód, Basszuskiemelés, Adaptív hang |
| Mélynyomó mellékelve: | Igen |
| Hangszórók száma: | 3 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

