Zelmer ZHM2459S Ruční mixér s mísou 700 W Bílá
Kód: AGDZELMIB0117
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zelmer ZHM2459S Ruční mixér s mísou 700 W Bílá| Model | Ruční mixér |
| Barva | Stříbrná, Bílá |
| Obsah nádoby | 2,5 l |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Soft touch | Ano |
| Počet rychlostí | 5 |
| Nastavitelná rychlost | Ano |
| Úschovná miska | Ano |
| Materiál | Technopolymer |
| Turbo režim | Ano |
| Příkon | 700 W |
| Hmotnost | 1,66 kg |
| Háky na těsto | Ano |
| Otočná mísa se stojanem | Ano |
| Obsahuje mixér | Ano |
| 2 nástavce na míchání a šlehání | Ano |
| Varování | Neponořujte pohonnou jednotku do vody ani jiných kapalin., Výrobek je určen pouze pro použití v domácnosti., Upozornění: Přístroj obsahuje ostré nože. Dbejte na to, aby nedošlo ke zranění. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 2.55 kg |
| EAN vonalkód: | 5908269356614 |
| Modell: | Kézi mixer |
| Szín: | Ezüst, Fehér |
| Tartály tartalma: | 2,5 liter |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Puha tapintású: | Igen |
| Sebességfokozat száma: | 5 |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Tárolótál: | Igen |
| Anyag: | Technopolimer |
| Turbó mód: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 700 W |
| Súly: | 1,66 kg |
| Tésztahorgok: | Igen |
| Tartalmazza a turmixgépet: | Igen |
| 2 tartozék keveréshez és habveréshez: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne merítse a meghajtóegységet vízbe vagy más folyadékba., A termék kizárólag háztartási használatra készült., Figyelmeztetés: A készülék éles pengéket tartalmaz. Legyen óvatos, nehogy megsérüljön. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

