Zelmer ZFS1017 kráječ Elektrický 150 W Bílá Plast
Kód: AGDZELKRA0024
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zelmer ZFS1017 kráječ Elektrický 150 W Bílá Plast| Jednoduché čištění | Ano |
| Velikost ostří | 17 cm |
| Bezpečnostní zámek | Ano |
| Přihrádka na kabel | Ano |
| Minimální tloušťka řezu | 0 mm |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Ochrana proti neúmyslnému spuštění | Ano |
| Typ kráječe | Elektrický |
| Materiál ostří | Nerezová ocel |
| Vyměnitelné čepele | Ano |
| Plynulé nastavení tloušťky krájení | Ano |
| Zámek čepele | Ano |
| Maximální tloušťka řezu | 1,5 cm |
| Základní materiál | Plast |
| Barva | Bílá |
| Příkon | 150 W |
| Hmotnost | 2,33 kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Slicers and electric knives |
|---|---|
| Súly: | 2.61 kg |
| EAN vonalkód: | 5908269357680 |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Penge mérete: | 17 cm |
| Biztonsági zár: | Igen |
| Kábelrekesz: | Igen |
| Minimális vágási vastagság: | 0 mm |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Véletlen indítás elleni védelem: | Igen |
| Szeletelő típusa: | Elektromos |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Cserélhető pengék: | Igen |
| Pengezár: | Igen |
| Maximális vágási vastagság: | 1,5 cm |
| Alapanyag: | Kabát |
| Szín: | Fehér |
| Energiafogyasztás: | 150 W |
| Súly: | 2,33 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

