Žehlička Black+Decker BXIR2801E
Kód: AGDBDEZEL0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Žehlička Black+Decker BXIR2801E| Ergonomický design | Ano |
| Automatické odstraňování vodního kamene | Ano |
| Funkce parního rázu | Ano |
| Systém zamezující odkapávání | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Materiál žehlicí plochy | Ceriliová žehlicí plocha |
| Barva | Modrá, Černá |
| Parní ráz | 180 g/min |
| Stálý výstup páry | 45 g/min |
| Model | Napařovací žehlička |
| Vstupní napětí | 220 - 240 V |
| Příkon | 2800 W |
| Výška | 150 mm |
| Délka šňůry | 1,96 m |
| Hloubka | 125 mm |
| Šířka | 315 mm |
| Hmotnost | 1,4 kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Irons and steam generators |
|---|---|
| Súly: | 1.7 kg |
| EAN vonalkód: | 8432406180222 |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Automatikus vízkőtelenítés: | Igen |
| Gőzlövet funkció: | Igen |
| Cseppmentesítő rendszer: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Vasalódeszka anyaga: | Cérium vasalófelület |
| Szín: | Kék, Fekete |
| Gőzsokk: | 180 g/perc |
| Állandó gőzkibocsátás: | 45 g/perc |
| Modell: | Gőzölős vasaló |
| Bemeneti feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás: | 2800 W |
| Magasság: | 150 mm |
| Kábelhossz: | |
| Mélység: | 125 mm |
| Szélesség: | 315 mm |
| Súly: | 1,4 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

