Žehlící prkno Leifheit L Solid Maxx 130 x 45 cm
Kód: AGDLEHDES0024
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Žehlící prkno Leifheit L Solid Maxx 130 x 45 cm| Výška (max.) | 100 cm |
| Výška (min.) | 76 cm |
| Hmotnost | 5,75 kg |
| Velikost desky | 1300 x 450 mm |
| Otočná kolečka | Ne |
| Sklopný | Ano |
| Nastavení výšky | Ano |
| Ovládání rozestupu | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ironing boards |
|---|---|
| Súly: | 6.15 kg |
| EAN vonalkód: | 4006501725929 |
| Výška (max.): | 100 cm |
| Výška (min.): | 76 cm |
| Hmotnost: | 5,75 kg |
| Velikost desky: | 1300 x 450 mm |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Sklopný: | Ano |
| Nastavení výšky: | Ano |
| Ovládání rozestupu: | Ano |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

