Žehlící prkno Leifheit L Solid 130 x 38 cm
Kód: AGDLEHDES0025
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Žehlící prkno Leifheit L Solid 130 x 38 cm| Velikost desky | 1300 x 380 mm |
| Výška (min.) | 75 cm |
| Hmotnost | 5,3 kg |
| Výška (max.) | 98 cm |
| Otočná kolečka | Ne |
| Ovládání rozestupu | Ano |
| Nastavení výšky | Ano |
| Sklopný | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ironing boards |
|---|---|
| Súly: | 5.55 kg |
| EAN vonalkód: | 4006501725677 |
| Velikost desky: | 1300 x 380 mm |
| Výška (min.): | 75 cm |
| Hmotnost: | 5,3 kg |
| Výška (max.): | 98 cm |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Ovládání rozestupu: | Ano |
| Nastavení výšky: | Ano |
| Sklopný: | Ano |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

